Požičovňa

Prineste na svoje eventy čerstvý vietor. Lepší dizajn, nová atmosféra a hlavne skvelá chuť.

Ohnisko OFYR prinesie teplo, svetlo, atmosféru, lákavý dizajn a jedinečnú chuť pokrmov pripravených na otvorenom ohni. Vytvoríte priestor, kde sa varenie a grilovanie stane chutnou atrakciou. Z pripravených potravín si každý dá, na čo má chuť. Grilovanie v kruhu priateľov okolo OFYRu sa stane spoločenskou udalosťou.

Ohnisko OFYR tiež využijete na firemnom teambuildingu, kempe alebo dovolenke na chate s priateľmi. Ak ste eventová agentúra, cateringová spoločnosť neváhajte a ponúknite svojim klientom takýto nový gurmánsky zážitok. Horiace OFYRy prinesú na váš event úplne nový nádych. V kruhu si každý môže pripraviť jedlo presne tak, ako ho má rád. Nikto sa už nebude sťažovať, že mu kuchár prepiekol steak.

OFYR vám doručíme podľa dohody na miesto určenia, vysvetlíme, čo potrebujete vedieť, a akcia môže začať. V prípade potreby vám požičiame aj originálne príslušenstvo OFYR, s ktorým grilovanie posuniete ešte o level vyššie.

Cenník:

  • 129 € – jeden deň  
  • 209 € – dva dni
  • 250 € – víkend (piatok – nedeľa)
  • 4 a viac dní – cena dohodou
  • v prípade záujmu o dlhodobú spoluprácu nás kontaktujte

Požičiavame OFYR Classic Storage 100 – 100. Pri každom požičaní produktov OFYR je spoplatnená aj preprava v závislosti od vzdialenosti, prípadne podľa dohody si môžete OFYR vyzdvihnúť. V cene prenájmu nie je zahrnuté palivo. Ceny sú uvedené s DPH.

Neváhajte nás kontaktovať pre informácie o obsadenosti OFYRu vo vašom termíne.